گروه صنعتی پویا

مهره کاسه نمدی

مهره کاسه نمدی (در دسته بندی استاندارد آلمان Din985 )از دسته بندی مهره های ششگوش است که به خاطر داشتن حلقه ای از خانواده پلی آمید که برای قفل کردن و دیر باز شدن استفاده میشود.اگر دنبال مهره ای میگردید که به راحتی از روی پیچ شما باز نشود ،در لغزش ها و تحت فشار دوام خودش را حفظ کند ما مهره کاسه نمدی را به شما پیشنهاد میکنیم

فهرست مطالب

مهره کاسه نمدی (در دسته بندی استاندارد آلمان Din985 )از دسته بندی مهره های ششگوش است که به خاطر داشتن حلقه ای از خانواده پلی آمید که برای قفل کردن و دیر باز شدن استفاده میشود.اگر دنبال مهره ای میگردید که به راحتی از روی پیچ شما باز نشود ،در لغزش ها و تحت فشار دوام خودش را حفظ کند ما مهره کاسه نمدی را به شما پیشنهاد میکنیم .

خاصیت

مهره کاسه نمدی به دلیل داشتن حلقه از خانواده پلی آمید هنگام بسته شدن پیچ رزوه های پیچ را کاملا در خود درگیر میکند و باعث ایجاد خاصیت آب بندی کردن و نلغزیدن میشود. اما در صورتی که فشار وارد شده بیشتر از حد تحمل باشد ما مهره قفلی را به شما توصیه میکنیم.مهره های کاسه نمدی ممکن است برای استفاده های مختلف شکل های متفاوتی داشته باشند. برای مثال ممکن است فلنج دار باشد یا ارتفاع آن کوتاه تر شود .

استاندارد


مهره کاسه نمدی هم مانند سایر مهره های ششگوش با آچارخور ثابت اما ارتفاعی بلند تر در بازار موجود است ؛بیشتر دنده های میلی متر استفاده میشود اما سایز اینچی و دنده ریز آن ها نیز موجود است.این مهره تقریبا همه به صورت آبکاری گالوانیزه عرضه می شود؛ اینکار باعث جلوگیری از زنگ زدگی می شود و
بیشتر آهنی تولید میشوند اما نمونه های فولادی نیز قابل تولید و عرضه هستند.
Iso7040
Din985-ِDin982

چطور تهیه کنم؟


به صورت استاندارد این مهره ها از سایز m36 الی m3 در بازار موجود هستند اما از سایز 36 به بالا نیز به روش فورج گرم قابل تولید و عرضه است. برای استعلام قیمت و خرید از طریق پل های ارتباطی با همکاران ما در فروشگاه پویا در تماس باشید.جهت سفارش سایزهای خاص نقشه دقیق و متریال الزاما مورد نیاز خواهد بود.

برای ارتباط با گروه صنعتی پویا با شماره های زیر تماس بگیرید

021-66641674

021-66641675

گروه صنعتی پویا

گروه صنعتی پویا

تولید قطعات صنعتی و انواع پیچ و مهره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *