دنبال پیچ و مهره صنعتی یا تولید قطعات میگردی؟

گروه صنعتی پویا تولید کننده انواع پیچ و مهره صنعتی در ایران است و با هدف تولید جنس با کیفیت و با استاندارد های جهانی پا به این عرصه گذاشته است. همچنین در زمینه تولید انواع قطعات صنعتی فعالیت میکند. 

پیچ و مهره صنایع پتروشیمی

پیچ و مهره ها در صنایع پتروشیمی نقشی بسیار مهم را ایفا میکنند و در بقش اتصالات و تنظیم و آب بندی در قطعات پالایشگاه ها، دکل ها و ... استفاده میشوند.

پیچ و مهره خودرویی

پیچ و مهره خودرویی تعریفی کلی است و نمیتوان تنوع قطعات و پیچ و مهره های متعدد که در خودروسازی استفاده میشود را نادیده گرفت.

پیچ و مهره های ساختمانی در فروشگاه گروه صنعتی پویا
پیچ و مهره صنایع ساختمانی

در ساخت هر سازه و بنایی با استحکام نیازمند پیچ و مهره ها هستیم. پیچ و مهره ها در اسکلت بنا بسته میشوند و مقاومت سازه را چندین برابر میکنند.

پیچ و مهره صنایع غذایی

صنایع غذایی و آزمایشگاهی اکثرا نیازمند پیچ و مهره هایی است که توان حفظ ساختار خودش را در برابر رطوبت یا محیط های اسیدی و دما و فشار داشته باشند. برای همین پیچ و مهره های stainless steel 304/310/316/316L و ...بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد.

پیچ و مهره صنایع ماشین سازی

قطعا معروف و مشهود ترین استفاده پیچ و مهره ها در صنایع ماشین سازی است و میتوان گفت انواع مختلف پیچ و مهره در ساخت ماشین آلات مختلف استفاده میشود.

پیچ و مهره صنایع ماشین آلات حمل و نقل

این دسته زیر مجموعه ماشین سازی لقب میگیرد اما ماشین آلاتی همچون لیفتراک یا لودر و .... اشتراکاتی با صنایع خودروسازی هم دارند .

تولید قطعات صنعتی

قطعات صنعتی تعریفی کلی از اشیا مورد استفاده در همه نوع صنایع هستند که گاه طبق Din استاندارد و برای اولین بار طراحی و تولید میشوند تا به عرضه برسند.

پیچ و مهره ادوات کشاورزی

امروزه انواع زیادی از ماشین آلات کشاورزی طراحی و تولید می‌شوند. این ماشین آلات نیازمند انواع مختلف پیچ و مهره هستند که ممکن است با آبکاری های خاص مورد استفاده و عرضه قرار بگیرند.